XBOX Live Gold 3 Mėn. Narystės Kodas | Kaina

XBOX Live Gold 3 Mėn. Narystės Kodas | Kaina

Gamintojas: Microsoft Games
Prekės kodas: XBOXLIVE0004
Bičiulių taškai: 20
Ar turime:Neturime

Turimi variantai

Pristatymo terminas: *

20.00€22.00€ Kaina keičiant į bičiulių taškus: 2000
Kiekis:

Aprašymas

Xbox Live narystę galima naudoti Xbox 360 ir Xbox One kompiuteriams.
 

Xbox Live Gold 3 Mėn. Narystės Kodas

Xbox LIVE yra internetu teikiama paslauga jūsų Xbox 360 kompiuteriui. Prisijunkite nemokamai, taip galėsite naudotis naujausiais demo Kinect ir pultelio pagalba valdomus žaidimus. Išsinuomoti arba pirkti HD filmus, o su Kinect, tavo balsas taps nuotolinio valdymo pultu. Jūs netgi galite atsisiųsti visą "Xbox 360" žaidimą ir pritaikyti jam naujas dainas, treniruotas ar lygius.
 
Galimybė pasirinkti įvairias narystės rūšis ar taškus.

Xbox Live Gold

Xbox Live Gold narystė suteikia Jums galimybe internete žaisti Kinect ar pulteliu valdomus žaidimus su draugais, kurie jau yra Xbox Live nariai. Galima žiūrėti HD filmus, televizijos ir sporto laidas, o Kinect pagalba galėsi viską valdyti tiesiog savo balsu. Be to, draugai ir šeima dabar niekada nebus taip toli, nes jūs galėsite su jais bendrauti tiesiog vaizdo pokalbių pagalba per didžiausią TV ekraną namuose ir mėgautis neribotu priėjimu prie savo mėgstamos muzikos su Zune Music Pass.
 
Xbox 360 Kinect balso paieška leis jums ieškoti savo mėgstamų dalykų ir transformuoti juos taip, kaip žmonės mėgaujasi pramogomis... Xbox Live dirba karu su Lovefilm ir YouTube, tad Jūs galėsite rasti dar daugiau pramogų, kurias siūlo partneriai, taip gausite geriausias namų pramogas, filmus, sportą, muzikos ar žaidimus.

Atsiliepimai (0)

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:
Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: