The Evil Within 2 PS4 žaidimas

Gamintojas: Bethesda Softworks
Prekės kodas: PS40127
Bičiulių taškai: 22
Ar turime:1

Turimi variantai

Pristatymo terminas: *


22.00€52.00€ Kaina keičiant į bičiulių taškus: 2200
Kiekis:

Aprašymas

  • Žanras: Siaubo
  • Amžius: 18+
  • Vieno asmens rėžimas

Apie žaidimą.

Meistro Shinji Mikami ir talentingos komandos “Tango Gameworks” – The Evil Within 2 pakelia pripažintą franšizę į naują lygmenį su unikaliu psichologiniu įspūdžių ir tikrų išgyvenimų siaubo mišiniu. Žaidime Jūs esate Sebastianas Castellanos, žemiausios grandies detektyvas. Tačiau kai Jums suteikiama galimybė išgelbėti savo dukterį, Jūs turite eiti į pasaulį, pilną košmarų ir atrasti tamsią miesto kilmę, kad galėtumėte sugrąžinti ją atgal. Siaubingos grėmės atsiranda prie kiekvieno kampo, nes pasaulis pasisuka ar apsupa Tave. Ar Jūs susidursite su nelaimėmis dėl ginklų ir spąstų, ar praslinksit pro šešėlius, kad išgyventumėt?

Sebastianas Castellanos viską prarado, įskaitant ir dukrą, Lily. Norėdamas ją išgelbėti, jis yra priverstas bendradarbiauti su Mobiu, šešėlinė organizacija, atsakinga už buvusio Sebastiano gyvenimo sunaikinimą. Jis turi nusileisti į vieną iš jų baisių kūrinių – nęrimą keliantį Sąjungos pasaulį. Kiekviename žingsnyje jo laukia siaubingos grėsmės ir norint jų išvengti jis turi pasikliauti savo išmintimi kaip išgyventi. Todėl paskutinė jo galimybė išpirkimo metu yra vienintelė išeitis.

Žaidimo ypatybės

  • Išskirtinė istorija. Sebastianas turi nusileisti į košmarą, kad sugrąžintų savo gyvenimą ir šeimą.
  • Pasirinkite kaip išgyventi. Užpulkite su šešėlių arbaletu, bėkite kaip pragaras ar naudok ginklus taip, jog tai būtų paskutiniai tavo šoviniai.
  • Išgyvenk susidurdamas su sadistiniais priešais ar simboliais, kurie gali parodyti arba suklaidinti Jūsų kelyje į atpirkimą.

Atsiliepimai (0)

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:
Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: