Battlefield Hardline PS3 Žaidimas

Gamintojas: Electronic Arts
Prekės kodas: PS0175
Bičiulių taškai: 28
Ar turime:1

Turimi variantai

Pristatymo terminas: *


28.00€59.00€ Kaina keičiant į bičiulių taškus: 2800
Kiekis:

Aprašymas

Išleidimo data: 20d. Kovas 2015

Apie žaidimą
 
Prisijunkite prie apiplėšimo kaip profesionalas.
 
Inkasatorių sunkvežimis, prikrautas pinigų, stovi paliktas aikštelėje. Jūs turite tik keliolika sekundžių, prieš atvažiuojant farams, kiek įmanoma daugiau prisikimšti savo kuprinę. Palaidi banknotai skraido jums už nugaros, kai kiek begalėdami bėgate link lifto. Kai nusigaunate ant stogo jūsų komandos narys nusprendžia leistis nuo pastato su trosu, tačiau jūs pasirenkate tiesesnį kelią ir neriate, kaip gulbė nuo pastato stogo. Jūsų parašiutas išsiskleidžia. Šoviniai zvimbia arčiau negu jūs to norėtumėte. Kai jūs pasiekiate žemę lieka tiesus kelias iki furgono. Pradeda kaukti sirenos farai jau juda link jūsų, tuomet jūs pastebite kaip nugriūva milžiniškas kranas. Tai tik viena iš Battlefield Hardline žaidėjo dienų, šiame šlamančių pilname pasaulyje.
 
Farai ir plėšikai – perėjimas nuo kariuomenės komfliktų į nusikaltėlių ir teisėsaugos susidūrimus pateikia naują požiūrį į Battlefield žaidimą. Jūs plėšiate seifus vietoje to, kad bandytumėte užimti teritorijas. Jūs leidžiatės trosu tarp pastatų, kai per visą miestą aidi sirenos. Viskas buvo pritaikyta taip, kad jaustusi nauja, tai Battlefield Hardline žaidimui suteikia šviežumo jausmą. 
 
Tikras Battlefield jausmas – Taip, jūs iškeičiate, tolimus mūšio laukus į miestus ir priemiesčius, bet po susišaudymų ugnimi jūs rasite tokį daugelio žaidėjų režimą, kurio galima tikėtis iš Battlefield žaidimo: su sunaikinama aplinka, šios dienos modernia ginkluote, galingomis mašinomis, ir milžiniškais susidūrimais, kuriuos galėsite pajausti iš savo namų.
 
Puikus vieno žaidėjo režimas – Sukurtas, rašytojų iš Visceral studijos, kuri yra Mass Effect trilogijos kaltininkė, Battlefield Hardline vieno žaidėjo kampanija, atrodo, kaip nusikaltimų drama turinti didelius televizijos reitingus. Lygiai yra suskirstyti, kaip serialo epizodai. Juose pasakojama detektyvo istorija. Tačiau tai nėra vien tik serialas, patčius didžiausius istorijos posūkius bus galima patirti pačio žaidimo eigoje. Įspūdingos gaudynės ir susišaudymai Taip, Žinoma!

Atsiliepimai (1)

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:
Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: