Assassins Creed 4 Black Flag PS3 Žaidimas

Gamintojas: Ubisoft
Prekės kodas: PS0106
Bičiulių taškai: 25
Ar turime:1

Turimi variantai

Pristatymo terminas: *


25.00€54.00€ Kaina keičiant į bičiulių taškus: 2500
Kiekis:

Aprašymas

Išleidimo data: 01/11/2013

Assassin‘s Creed 4: Black Flag

Sveiki atvykę į Aukso Amžiaus Piratavimą
 
Tai yra 1715 metai. Piratai valdo Karibų jūrą ir yra įkūrę savo nelegalią Respubliką, kurioje korupcija, gobšumas ir žiaurumas yra įprastas dalykas.
 
Tarp šių nusikaltėlių gyvena ir jaunas kapitonas, vardu Edward Kenway. Jo kova už šlovę jam pelnė pagarbą tokių legendų kaip Juodabarzdis (Blackbeard), bet taip pat jį nubloškė į senovės laikų karą tarp „Assassins“ ir  „Templars“, į karą, kuris gali sunaikinti viską, ką  piratai sukūrė.
 
Arogantiškas sukilėlių žudikas. Tapk Edward Kenway, charizmatišku ir žiauriu piratų kapitonu, kuris buvo apmokytas pačių žudikų. Edward Kenway gali lengvai persijungti tarp „Hidden Blade Assassin‘s Order“ ir visos naujos ginkluotės, įskaitant ketverių pistoletų ir trumpo kardo.
 
Žvalgyk naują pasaulį, kuriame alsuoja daug įvairiausių galimybių. Atraskite didžiausią ir turtingiausią savo įvairove „Assassin‘s Creed“ pasaulį, kuris kada nors buvo sukurtas. Nuo Kingston iki Nasau laikų, ištirkite 50 unikalių vietų, kuriose galima gyventi piratų gyvenimą, įskaitant:
  • Plėšikaukite paskendusiuose laivuose
  • Žudykite tamplierius jų miestuose
  • Medžiokite retus gyvūnus neprijaukintose džiunglėse,
  • Ieškokite lobių apleistuose griuvėsiuose,
  • Pabėkite į slaptas įlankas.
Tapkite žiauriausiu Karibų jūros piratu – vadovaukite savo laivo įgulai, „The Jackdaw“, ir įvarykite baimę visiems, kurie ją mato. Plėškite ir grobkite, taip galėsite atnaujinti savo laivą, šaudmenis ir įrangą, siekiant kovoti su priešo laivais. Laivo patobulinimai yra labai svarbūs norint Edward‘ui progresuoti žaidimo metu. Daug atakuokite, taip galėsite įdarbinti naujus jūreivius ir prijungti juos prie savo įgulos ir pradėti  savo nuotykius.
 
Patirkite naujų įspūdžių. Įrašyk savo vardą tarp legendinių piratų, kaip – Juodabarzdis (Blackbeard), Calico Jack ir Benjamino Hornigold, įkurk savo Respublika, Bahamų salose ir atgaivink grandiozinius įvykius, kurie apibrėžtų Aukso Amžius Piratavimą.
 
Multiplayer patirtis. Kovok vienas arba junkis su draugais kovose prieš negailestingą ir pripažintą „Multiplayer“ patirtį. Pasirinkite savo charakterį ir kovokite iki mirties egzotiškuose ar teminiuose žemėlapiuose.

Atsiliepimai (1)

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:
Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: