Prekių pristatymas

Prekių pristatymas
 
Fizinių prekių pristatymas visoje Lietuvoje - NEMOKAMAS.
 
Jūsų patogumui mes Jums siūlome tiesioginį siuntimą i Jūsų nurodytą adresą, naudojant Lietuvos pašto paslaugas. Visos prekės yra siunčiamos registruotu paštu, tad ji niekur neprapuls. Kiekvieną kartą pirkėjui yra duodamas kodas, pagal kurį galima sekti kur yra Jūsų užsakyta prekė. Pasitikrinti jos buvimo vietą galima įvedus kodą į "Siuntų paieška" skirtą langelį, www.Post.lt puslapyje.
 
Prekės siuntimas Lietuvoje užtrunka 2-3 dienas, jeigu prekės pristatymo būsena - Užsakoma, pristatymas užtrunka nuo 6 iki 12 darbo dienų.
 
Skaitmeniniai žaidimų kodai (Steam, Origin, Uplay ir kt.) siunčiami į vartotojo registracijos metu pateiktą elektroninį paštą. Žaidimo pristatymas užtrunka 5min - 24val. Skaitmeninės prekės (žaidimų aktyvacijos raktai) pirktos Tarasgames.lt  elektroninėje parduotuvėje, atgal nepriimamos ir nekeičiamos pagal LR įstatymuose nustatytus reglamentus. Visus bandymus sukčiauti mes pranešame e-policijai.
 
P.S. Jei nerandate savo ieškomo žaidimo, prašome nesivaržyti  ir drąsiai kreiptis į mus, o mes visada su malonumu Jums padėsime ir gausime bet kurį Jums norimą žaidimą už geriausią kainą.
 
Daugiau informacijos el.paštu: tarasgames@gmail.com arba tel.: +370 (676) 58895.