The Evil Within 2 Steam CD KEY žaidimas

Gamintojas: Bethesda Softworks
Prekės kodas: Steam0163
Bičiulių taškai: 25
Ar turime:4

Turimi variantai

Pristatymo terminas: *


25.00€33.00€ Kaina keičiant į bičiulių taškus: 2500
Kiekis:

Aprašymas

Atkreipkite dėmesį! Skaitmeninės prekės (žaidimų aktyvacijos raktai) pirktos Tarasgames.lt elektroninėje parduotuvėje, atgal nepriimamos ir nekeičiamos pagal LR įstatymuose nustatytus reglamentus. Visus bandymus sukčiauti mes pranešame e-policijai.

Steam, Worldwide, Multilanguage

  • Žanras: Siaubo/Veiksmo
  • Amžius: 18+
  • Vieno asmens rėžimas

Žaidimas skirtas Steam platformai: tai yra oficialus Steam raktas (www.steampowered.com). Aktyvuoti žaidimą reikia Steam platformoje, kuri leis žaisti oficialiuose serveriuose su kitais žaidėjais ir pastoviai, jei to reikės, atsinaujins. Norint aktyvuoti žaidimą reikia parsisiųsti Steam programą, susikurti savo paskyrą, įdiegti žaidimą ir pradėti žaisti.

Apie žaidimą.

Meistro Shinji Mikami ir talentingos komandos “Tango Gameworks” – The Evil Within 2 pakelia pripažintą franšizę į naują lygmenį su unikaliu psichologiniu įspūdžių ir tikrų išgyvenimų siaubo mišiniu. Žaidime Jūs esate Sebastianas Castellanos, žemiausios grandies detektyvas. Tačiau kai Jums suteikiama galimybė išgelbėti savo dukterį, Jūs turite eiti į pasaulį, pilną košmarų ir atrasti tamsią miesto kilmę, kad galėtumėte sugrąžinti ją atgal. Siaubingos grėmės atsiranda prie kiekvieno kampo, nes pasaulis pasisuka ar apsupa Tave. Ar Jūs susidursite su nelaimėmis dėl ginklų ir spąstų, ar praslinksit pro šešėlius, kad išgyventumėt?

Sebastianas Castellanos viską prarado, įskaitant ir dukrą, Lily. Norėdamas ją išgelbėti, jis yra priverstas bendradarbiauti su Mobiu, šešėlinė organizacija, atsakinga už buvusio Sebastiano gyvenimo sunaikinimą. Jis turi nusileisti į vieną iš jų baisių kūrinių – nęrimą keliantį Sąjungos pasaulį. Kiekviename žingsnyje jo laukia siaubingos grėsmės ir norint jų išvengti jis turi pasikliauti savo išmintimi kaip išgyventi. Todėl paskutinė jo galimybė išpirkimo metu yra vienintelė išeitis.

Žaidimo ypatybės

  • Išskirtinė istorija. Sebastianas turi nusileisti į košmarą, kad sugrąžintų savo gyvenimą ir šeimą.
  • Pasirinkite kaip išgyventi. Užpulkite su šešėlių arbaletu, bėkite kaip pragaras ar naudok ginklus taip, jog tai būtų paskutiniai tavo šoviniai.
  • Išgyvenk susidurdamas su sadistiniais priešais ar simboliais, kurie gali parodyti arba suklaidinti Jūsų kelyje į atpirkimą.

Sistemos reikalavimai

Minimumas:

OS: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
Processor: Intel Core i5-2400 / AMD FX-8320 or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD 7970 3GB or better
Storage: 40 GB available space

Rekomendacija:

OS: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
Processor: Intel Core i7-4770 / AMD Ryzen 5 1600X or better
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 1060 6GB / AMD RX 480 8GB or better
Storage: 40 GB available space

Atsiliepimai (0)

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:
Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: