Football Manager 2018 Steam CD KEY žaidimas

Football Manager 2018 Steam CD KEY žaidimas

Gamintojas: Sega
Prekės kodas: Steam0164
Bičiulių taškai: 37
Ar turime:2

Turimi variantai

Pristatymo terminas: *


37.00€ Kaina keičiant į bičiulių taškus: 3700
Kiekis:

Aprašymas

Atkreipkite dėmesį! Skaitmeninės prekės (žaidimų aktyvacijos raktai) pirktos Tarasgames.lt elektroninėje parduotuvėje, atgal nepriimamos ir nekeičiamos pagal LR įstatymuose nustatytus reglamentus. Visus bandymus sukčiauti mes pranešame e-policijai.

Steam, Worldwide, Multilanguage

  • Žanras: Simuliatorius/Sporto
  • Amžius: 3+
  • Vieno asmens/Daugiafunkcinis žaidėjų rėžimas

Žaidimas skirtas Steam platformai: tai yra oficialus Steam raktas (www.steampowered.com). Aktyvuoti žaidimą reikia Steam platformoje, kuri leis žaisti oficialiuose serveriuose su kitais žaidėjais ir pastoviai, jei to reikės, atsinaujins. Norint aktyvuoti žaidimą reikia parsisiųsti Steam programą, susikurti savo paskyrą, įdiegti žaidimą ir pradėti žaisti.

Football Manager 2018 žaidimas

Jie sako, kad futbolas yra nuomonių žaidimas ir kiekvienas ją turi savo, bet tik Jūsų čia yra svarbiausia!

Dabar Jūs sprendžiate su kuo pasirašysite sutartį, ką parduosite ar kaip tvarkysite biudžetą. Ar Jūs sukursite taktiką žaidėjams, ar Jūs treniruosite juos taip, kaip įsivaizduojate turėtų būti žaidžamas futbolas? Ką Jūs pasirinksite žaisti, o kas liks ant suoliuko, tai įtakos jūsų komandos harmoniją. Kiekvienas sprendimas priklausys nuo Jūsų.

Supraskite kas vyksta aplinkui ir Jūs būsite žvaigždė. Spauda rašys tavo vardą futblolo tautosakoje… žinoma, jei būsi sėkmingas!

Su nepakartojamais pasirinkimais tiek aikštėje, tiek už aikštelės ribų, atėjo laikas nuspręsti, kokio tipo vadybininkas futbolo pasaulyje tu nori būti?

  • Išbandyk savo rankomis 50 didžiausių futbolo šalių.
  • Laimėk titulą su vienu iš 2500 pasaulio klubų.
  • Žaisk pervedimų rinkoje su daugiau kaip 600 000 realių žaidėjų ir darbuotojų.
  • Stebėkite savo futbolo viziją, kuri atsidurs prieš tavo akis.

Kas naujo laukia šiame sezone?

Dinamika – Harmoninga komanda pasiekia aukštesnių rezultatų. Kurdami geresnius santykius tarp žaidėjų aikštelėje ir už jos ribų, išlaikysite gerą komandos atmosferą, todėl gausite geriausius rezultatus iš savo komandos.

“Matchday” diena – Visiškai naujas grafikos variklis gamina geriausius šviesos efektus, stadionų ir žaidėjų modelius, kartu su elegantiška rungtynių sąsaja ir modernizuotu pristatymu, pajusite daugiau emocijų, kurios leis mėgautis žaidimu.

Tikra pasaulio skautų Sistema – Tikri gyenimo aprašymai, naudojami didžiausių pasaulio klubų metodu, įskaitant detalesnę ir išsamesnę duomenų analizę, kuri kartu su platesniu skaitymo galimybiu spektru leis Jums geriau apžvelgti galimą aprašymą.

Sporto centras - Naujasis medicinos centras pateikia išsamesnę jūsų žaidėjų sužalojimo apžvalgą, o jūsų medicinos komanda teikia patarimus dėl atsiliepimų apie atskirų žaidėjų sužalojimų riziką ir apie tai, kaip išvengti sužalojimų, patirtų treniruočių metu.

Taktika - pertvarkytas taktikos ekranas analizuoja save pačią, aiškiai parodo ar jūsų taktika veikia. Naujas prieš rungtynes treniruotas faktorius, leidžia geriau pasiruošti jūsų artėjančioms varžyboms, o nauji žaidėjų vaidmenys suteikia daugiau galimybių išnaudoti jūsų žaidėjų sugebėjimus.

Sistemos reikalavimai Windows

Minimum:

OS: Windows Vista (SP2), 7 (SP1), 8/8.1, 10 (1703/Creators Update) - 64-bit or 32-bit
Processor: Intel Pentium 4, Intel Core or AMD Athlon – 2.2 GHz +
Memory: 2 GB RAM
Graphics: Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT or AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650 – 256MB VRAM
DirectX: Version 9.0c
Storage: 7 GB available space

Atsiliepimai (0)

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:
Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: