Battlefield Hardline Origin CD KEY Žaidimas

Gamintojas: Electronic Arts
Prekės kodas: Origin0045
Bičiulių taškai: 18
Ar turime:3

Turimi variantai

Pristatymo terminas: *


18.00€43.89€ Kaina keičiant į bičiulių taškus: 1800
Kiekis:

Aprašymas

Origin, Worldwide, Multilanguage

Aktyvavimo kodas yra skirtas žaisti www.Origin.com platformoje. Aktyvuotas raktas leis jums žaisti oficialiuose Origin serveriuose, taip pat žaidimas visada bus atnaujintas į naujausią versiją. Visą informaciją, kaip teisingai aktyvuoti žaidimą, rasite čia.

Išleidimo data: 20d. Kovas 2015

Apie žaidimą
 
Prisijunkite prie apiplėšimo kaip profesionalas.
 
Inkasatorių sunkvežimis, prikrautas pinigų, stovi paliktas aikštelėje. Jūs turite tik keliolika sekundžių, prieš atvažiuojant farams, kiek įmanoma daugiau prisikimšti savo kuprinę. Palaidi banknotai skraido jums už nugaros, kai kiek begalėdami bėgate link lifto. Kai nusigaunate ant stogo jūsų komandos narys nusprendžia leistis nuo pastato su trosu, tačiau jūs pasirenkate tiesesnį kelią ir neriate, kaip gulbė nuo pastato stogo. Jūsų parašiutas išsiskleidžia. Šoviniai zvimbia arčiau negu jūs to norėtumėte. Kai jūs pasiekiate žemę lieka tiesus kelias iki furgono. Pradeda kaukti sirenos farai jau juda link jūsų, tuomet jūs pastebite kaip nugriūva milžiniškas kranas. Tai tik viena iš Battlefield Hardline žaidėjo dienų, šiame šlamančių pilname pasaulyje.
 
Farai ir plėšikai – perėjimas nuo kariuomenės komfliktų į nusikaltėlių ir teisėsaugos susidūrimus pateikia naują požiūrį į Battlefield žaidimą. Jūs plėšiate seifus vietoje to, kad bandytumėte užimti teritorijas. Jūs leidžiatės trosu tarp pastatų, kai per visą miestą aidi sirenos. Viskas buvo pritaikyta taip, kad jaustusi nauja, tai Battlefield Hardline žaidimui suteikia šviežumo jausmą. 
 
Tikras Battlefield jausmas – Taip, jūs iškeičiate, tolimus mūšio laukus į miestus ir priemiesčius, bet po susišaudymų ugnimi jūs rasite tokį daugelio žaidėjų režimą, kurio galima tikėtis iš Battlefield žaidimo: su sunaikinama aplinka, šios dienos modernia ginkluote, galingomis mašinomis, ir milžiniškais susidūrimais, kuriuos galėsite pajausti iš savo namų.
 
Puikus vieno žaidėjo režimas – Sukurtas, rašytojų iš Visceral studijos, kuri yra Mass Effect trilogijos kaltininkė, Battlefield Hardline vieno žaidėjo kampanija, atrodo, kaip nusikaltimų drama turinti didelius televizijos reitingus. Lygiai yra suskirstyti, kaip serialo epizodai. Juose pasakojama detektyvo istorija. Tačiau tai nėra vien tik serialas, patčius didžiausius istorijos posūkius bus galima patirti pačio žaidimo eigoje. Įspūdingos gaudynės ir susišaudymai Taip, Žinoma!
 
Žaiskite naudodami Origin klientą, nes tai yra oficialus EA Battlefield Hardline raktas (www.origin.com)
 
Minimalūs reikalavimai:
 
OS: WINDOWS VISTA SP2 64-BIT (with KB971512 Update)
PROCESSOR: Athlon II/Phenom II 2.8 GHz, Intel Core i3/i5 2.4GHz
MEMORY: 4 GB RAM
GRAPHICS CARD: ATI Radeon HD 5770 (1 GB), NVIDIA GeForce GTX 260 (896 MB)
HARD DRIVE: 60 GB
DIRECTX 11
 
Rekomenduojami reikalavimai:
 
OS: WINDOWS 8 64-BIT (with KB971512 Update)
CPU: INTEL QUAD-CORE CPU, AMD SIX-CORE CPU
MEMORY: 8 GB RAM
GRAPHICS CARD: AMD Radeon R9 290, NVIDIA GeForce GTX 760
GRAPHICS MEMORY: 3 GB 
HARD DRIVE: 60 GB
DIRECTX 11

Atsiliepimai (0)

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:
Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: