Grand Theft Auto V (GTA 5) CD KEY Žaidimas

Gamintojas: Rockstar Games
Prekės kodas: CDKEY0009
Bičiulių taškai: 20
Ar turime:5 min-24 valandos

Turimi variantai

Pristatymo terminas: *

20.00€49.00€ Kaina keičiant į bičiulių taškus: 2000
Kiekis:

Aprašymas

Atkreipkite dėmesį! Skaitmeninės prekės (žaidimų aktyvacijos raktai) pirktos Tarasgames.lt elektroninėje parduotuvėje, atgal nepriimamos ir nekeičiamos pagal LR įstatymuose nustatytus reglamentus. Visus bandymus sukčiauti mes pranešame e-policijai.

Rockstar Social Club, Worldwide, Multilanguage
 
Išleidimo data: 14d. Balandis 2015
 
Apie žaidimą
 
Grand Theft Auto V pc versija pilnai pasinaudos pc platformos galia, visapusiškai praplėsti žaidimo galimybes.  Pamatysite tokius atnaujinimus, padidinta vaizdo raiška ir grafikos detalumo lygis, tankesis eismas, didesnis matymo laukas, tobulesnis dirbtinis intelektas, naujos gyvūnų rūšys ir pažengusi oro bei žalos efektų sistema tam, kad suteiktų nepakartojamą atviro pasaulio patyrimą.
 
Los Santos, tai judantis, saulės persmelktas miestas, prikimštas įvairiausio plauko asmeninio tobulėjimo guru, talentų ir nykstančių įžimybių. Kažkada buvęs vakarų pasaulio centras dabar merdi ekonominės krizės ir pigios televizijos eroje. Visos šitos sumaišties viduryje  trys labai vienas nuo kito skirtingi nusikaltėliai pastato visą savo gyvenimą ant kortų, bandydami įvykdyti seriją labai pavojingų apiplėšimų, tikėdamiesi, kad visą likusį gyvenimą nebereikės rūpintis pinigais.
 
GTAV yra didžiausias ir dinamiškiausias kadanors sukurtas atviro pasaulio žaidimas su dar nematytu detalumo lygiu. Grand Theft auto V naujais būdais  sulieja istorijos pasakojimą ir žaidimo eigos elementus. Žaidėjai gali peršokti į vieno iš trijų pagrindinių perzonažų gyvenimą taip vispusiškai patirdami persipynusią žaidimo istoriją.
 
Grand Theft auto 5 pc versija taip pat turės vis tobulėjantį Grand theft auto Online rėžimą. Žaidėjai galės tyrinėti platų pasaulį ir kelti savo rangą tarp nusikaltėlių susiburdami į komandas tam, kad įvykdytų nešvarius darbelius už kuriuos mokami pinigai. Surinkę pakankamą pinigų kiekį galėsite pirkti pastatus, transporto priemones, ir  patobulinimus savo veikėjui. Taip pat galite dalyvauti tradiciniuose  režimuose, kaip „deathmatch“ ar „GTA Race“. Taip pat galite kurti  naują žaidimo  turinį ir pasidalinti juo su visa bendruomene.
 
Visas naujas turinys ir žaidimo eigos patobulinimai( darbai, mašinos, pastatai, ginklai, ir veikėjų patobulinimai),  nuo pat GTA Online paleidimo bus prieinami Grand theft auto pc versijos savininkams. Taip pat žaidėjai, kurie jau turi susikūrę savo veikėjus kituose platformose galės perkelti visą savo progresą į Grand theft auto pc versiją.
 
Grand theft auto pc versija taip pat turės video editor skirtą filmukų kūrimui.
 
Minimalūs reikalavimai:
 
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*NVIDIA video card recommended if running Vista OS)
Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
Memory: 4GB
Video Card: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive
 
Rekomenduojami reikalavimai:
 
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
Processor: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
Memory: 8GB
Video Card: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive

 

Atsiliepimai (12)

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:
Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: