Žaidimo Dragon Age Inquisition apžvalga

Įrašyta: 2014/11/18 |  Paskutinis atnaujinimas: 2014/11/20 | 

Dragon Age Inquisition – RPG žanro žaidimas, kurį sukūrė BioWare ir bus išleistas kompanijos Electronic Arts. Tai bus žaidimų Dragon Age Origins ir Dragon Age II tęsinys. Tad ši nauja dalis bus jau trečioji iš Dragon Age frančizės.

BioWare kompanija planuoja sujungti ankstesnes žaidimo dalis į vieną, tad Dragon Age Inquisition turės didesnes galimybes klaidžioti po žemėlapį su daugybę papildomų galimybių jį tirti. Kompanija taip pat patvirtino, kad į žaidimą grįžta galimybė rinktis tarp skirtingų rasių charakterių, tiek vyrų, tiek moterų. Žaidėjai galės žaisti kaip žmogus, nykštukas ar elfas, taip kaip Dragon Age Origins. Be to, pirmą kartą bus galima pasirinkti ir Qunari.
 
Tikimasi, kad kovos šiek tiek skirsis nuo tiesioginio savo pirmtako ir bus daugiau dėmesio skirta žaidėjo sugebėjimams parengti, kad galėtų sudaryti geresnę komandą su savo nariais, kurie naudotų mažiau fizinių veiksmų ir daugiau galvotų. Taktinis vaizdas vėl bus grąžintas visoms penkioms žaidimų platformoms, kuris anksčiau išskirtinai buvo tik Dragon Age Origins žaidime.
 
Katastrofiški įvykiai nukels į neramumų krečiamą Thedas žemę. Drakonai užtemdė dangaus debesis, apgaubdami teroro šešėliu taikią karalystę. Magai iš visų jėgų įsiliejo į karą prieš Tamplierius. Taikios tautos buvo priverstos stoti į kovą viena prieš kitą. Tad Jums ir Jūsų vadovaujamiems legendiniams herojams teks atstatyti tvarką ir sumedžioti tuos, kurie sukėlė chaosą.
 
Žaidimo kūrėjai pažadėjo savo gerbėjams, kad palyginti su ankstesnėmis dalimis, sprendimai, kurie buvo padaryti kuriant žaidimą, turės didesnį poveikį pačiai istorijai ir kad jiems bus suteikta didesnė galimybė kontroliuoti savo žaidimo patirtį. 
 
Ray Muzyka, BioWare generalinis direktorius, Wired.com interviu sakė, kad Dragon Age Inquisition įtakojamas atvirojo pasaulio žaidimų, tokių kaip The Elder Scrolls V Skyrim. Kūrėjai taip pat pažadėjo, kad naujame žaidime nebereikės papildomai grįžti į aplankytas vietas, kurios buvo laikomos pagrindine problema žaidime Dragon Age II. Nors BioWare ir ieškojo įkvėpimo Skyrim žaidime, Inquisition žaidimo atviras pasaulis nebus toks didelis.
 

 

‚Inquisition‘ žaidime bus galima rinktis tarp dviejų kovos sistemų. Pirmoji primena veiksmus, kurie randami daugelyje RPG žanro žaidimuose, įskaitant ir Dragon Age II. Šis kovos būdas orientuotas į veiksmų visumą ir į tipišką trečiojo asmens stiliaus žaidimą. Antras kovos būdas yra artimesnis senesniems RPG žanrams, kurį galima rasti žaidime Dragon Age Origins. Ši sistema žaidėjui leidžia pristabdyti žaidimą, priskirti išsidėstymą ar kovos veiksmus savo valdomiems charakteriams, o tada sugrįžti į žaidimą ir stebėti kovą. Naudojant antrą kovos variantą, kamera vaizdą pritrauks arčiau, nei tai būtų daroma pirmame variante.
 
Skirtinguose žaidimo regionuose, priešų lygis bus fiksuotas ir jis nesikeis. Tai reiškia, kad patys žaidėjai bus per silpni ar pakankamai stiprūs, kad galėtų kovoti su priešais tame regione.
 
Žaidimo ypatybės
 
Tapk Inkvizitoriumi. Valdyk inkvizijos jėga, kuri bus varomoji jėga šioje žaidimo istorijoje ir vadovauk pavojingai kelionei, atrasdamas Dragon Age pasaulį.
 
Ryšys su legendomis. Unikalūs ir įsimintini charakteriai sukurs dinamiškus santykius tiek su Jumis, tiek ir vienas su kitu.
 
Atraskite naują Dragon Age pasaulį. Laisvai tirkite įvairų, vizualiai nepakartojamą ir svaiginantį gyvąjį pasaulį. 
 
Pakeiskite pasaulį. Jūsų veiksmai ir pasirinkimai suformuos daugybę šios istorijos rezultatų, kurie atspindės šio žaidimo materialius ir fizinius aspektus. 
 
Žaiskite savo žaidimą. Visiškai kontroliuok savo Inkvizitoriaus išvaizdą, gebėjimus ar kovos stilių.
 
Leidėjas: Electronic Arts
Platformos: Microsoft Windows, Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360, Xbox One
Išleidimo data: Lapkričio 20d. 2014 (Europa)
Žanras:  RPG
Režimas: Single-player, multiplayer
 
Sisteminiai reikalavimai PC kompiuteriui
 
Minimalūs:
 
OS: Windows 7 or 8.1, 64-bit
Processor (AMD): Quad core @ 2.5 GHz
Processor (Intel): Quad core @ 2.0 GHz
Memory: 4 GB
Graphics Card (AMD): Radeon HD 4870
Graphics Card (NVIDIA): GeForce 8800 GT
Graphics Memory: 512 MB
Hard Drive: 26 GB
DirectX: 10
Internet: 512 kbps up and down
 
Rekomenduojami:
 
OS: Windows 7 or 8.1, 64-bit 
Processor (AMD): Six core @ 3.2 GHz
Processor (Intel): Quad core @ 3.0 GHz
Memory: 8 GB
Graphics Card (AMD): Radeon HD 7870 or R9 270
Graphics Card (NVIDIA): GeForce GTX 660
Graphics Memory: 2 GB
Hard Drive: 26 GB
DirectX: 11
Internet: 1 Mbps up and down
  • Xbox 360 controller supported
  • 100% DirectX 9.0c compatible sound card
  • Online Authentication at time of installation

Komentarai


Rašyti komentarą

Vardas


El. paštas


Jūsų komentaras Note: HTML is not translated!

Įveskite patikros kodą į žemiau esantį laukelį: